Gabriel
Gabriel to mężczyzna uczciwy, szlachetny, bezinteresowny i po prostu dobry. Poza tym jest bardzo towarzyski i chciałby być autorytetem dla innych ludzi.
Gabriel to mężczyzna uczciwy, szlachetny, bezinteresowny i po prostu dobry. Poza tym jest bardzo towarzyski i chciałby być autorytetem dla innych ludzi.
Grzegorz jest dobry, szlachetny i pozytywnie nastawiony do świata. Mężczyzna o tym imieniu wyróżnia się inteligencją, która pozwala mu odnaleźć się i poradzić sobie w każdej sytuacji.
Gustaw to mężczyzna bardzo stały w swoich przekonaniach. Kiedy wbije sobie coś do głowy na pewno nie da się przekonać do zmiany zdania.
Żyjemy w tak zabieganych czasach, że coraz trudniej jest nam znaleźć choćby chwilę na zabawę z dzieckiem, rozwijanie jego pasji czy budzenie w nim nowych zainteresowań. Nic dziwnego, że gdy tylko na horyzoncie rysuje się całkowicie wolny weekend, wielu rodziców chce go spędzić ze swoimi pociechami aktywnie, kreatywnie, z dala od elektroniki i telewizora.
Zastanawiasz się dlaczego dziecko nie chce chodzić do przedszkola? Jakie mogą być tego powody i jak sprawić, by malec polubił przedszkole? Koniecznie przeczytaj ...
Owsiki mimo niepozornie brzmiącej nazwy, mogą narobić sporo szkód w organizmie malucha
„Dobrze”, „nudno”, „nic się nie działo” – oto typowe odpowiedzi przedszkolaków na pytanie o to, jak przebiegł im czas w przedszkolu. Chcesz to zmienić? Zmień zatem pytania.
Weźmy pod lupę trzy typowe sytuacje z życia rodzica. Pierwsza – wracasz z pracy i marzysz tylko o tym, żeby gdzieś zalec ...
Przed twoim dzieckiem stoi nowy, bardzo ważny rozdział w życiu, już lada moment zacznie spędzać sporą część dnia w zupełnie nowym otoczeniu. W żłobku lub przedszkolu.
„Jak cudownie byłoby po prostu samemu przejąć obowiązki nauczycieli i zadbać o edukację dziecka po swojemu” – myśli wielu rodziców.
Czy każde trzyletnie dziecko gotowe jest na przedszkole? Co powinien umieć taki maluch, a co jest kwestią względną?
Co może wiedzieć albo myśleć na nasz temat przedszkolanka naszego dziecka? Według wielu rodziców – praktycznie nic. To jednak tylko pozory.
Jakie są najczęstsze możliwe powody wykluczenia dziecka i – co istotniejsze, jak możemy mu pomóc?