Najlepsze kody promocyjne na zakupy artykułów dla dzieci

Kody promocyjne są dostępne w Internecie na dziesiątkach, setkach stron – można dzięki nim taniej kupować sprzęt RTV i AGD, jedzenie z dowozem, perfumy, książki, ale także mnóstwo produktów dla dzieci – ubrania, zabawki, kosmetyki, pieluszki, akcesoria i wiele innych. Sprawdzamy, które sklepy internetowe mają najlepsze kody promocyjne na zakupy artykułów dziecięcych.

Najlepsze kody promocyjne na zakupy artykułów dla dzieci

Czym jest kod promocyjny? To nic innego jak ciąg liter i/lub cyfr, czasami także określone słowo, które wpisuje się podczas robienia zakupów internetowych w odpowiednie pole, zazwyczaj już podczas kończenia procesu zakupu, przed płatnością. W zależności od rodzaju promocji, kod rabatowy może dawać kwotową lub procentową obniżkę ceny (całych zakupów lub konkretnego produktu), zapewniać darmową dostawę, produkt w gratisie czy promocyjne gadżety (tu więcej informacji czym jest kod promocyjny). – Liczba kodów promocyjnych, jaką oferuje sklep, zazwyczaj nie jest ograniczona – istnieją natomiast ograniczenia czasowe. Jak to z promocjami. Czasem rabat dotyczy wszystkich towarów, a czasem tylko konkretnej linii. Niekiedy klient musi spełnić określony warunek, aby kod zadziałał – na przykład dokonać zakupów za minimum 200 zł. Kody rabatowe funkcjonują więc na zasadach podobnych, jak tradycyjne sklepowe promocje – pisał w swoim artykule dla portalu forbes.pl red. Wojciech Maroszek.

Kody promocyjne online

Należy pamiętać, że kody promocyjne obowiązują przez określony czas – np. przez tydzień. Po tym czasie dany sklep wprowadza kolejną promocję i kolejny kod – warto więc znaleźć w sieci kilka największych serwisów specjalizujących się w publikowaniu kodów promocyjnych od różnych sprzedawców i regularnie je przeglądać – wówczas będziemy mieli pewność, że nie ominie nas żadna atrakcyjna oferta!

Jakie najciekawsze kody promocyjne na zakupy artykułów dziecięcych funkcjonowały w Internecie w ostatnich tygodniach? Dzięki użyciu kodu promocyjnego można było uzyskać aż 20% rabatu na zakupy w bardzo popularnym wśród rodziców i dzieci sklepie internetowym 5-10-15. Dodatkowy rabat -12% na już przecenione ubrania i obuwie dziecięce przygotował dla swoich klientów sklep Smyk – przy finalizacji zakupów wystarczyło jedynie wpisać w odpowiednie pole kod rabatowy. Z kolei w sklepie internetowym Coccodrillo, oferującym markową odzież dla dzieci (body, koszule, swetry, kurtki), można było zrobić zakupy 10% taniej – również wystarczyło wykorzystać odpowiedni kod promocyjny.

Oczywiście przez Internet kupuje się nie tylko odzież czy obuwie dla dzieci. Specjalny kod rabatowy do sklepu 4KidsPoint pozwalał kupić kolekcje klocków drewnianych dla chłopców i dziewczynek z 30-procentowym upustem. Mający w swojej ofercie m.in. zabawki i akcesoria do karmienia sklep pinkorblue.pl przygotował promocję, w której przy zakupach za co najmniej 960 zł otrzymywało się 120 zł rabatu. W sklepie internetowym bebito.pl z właściwym kodem rabatowym można było kupić pluszaki 10% taniej.

To oczywiście tylko kilka przykładów. Jesienią w Internecie z pewnością pojawi się mnóstwo kodów promocyjnych na zakupy przyborów do szkoły, zimą – zabawek, gier i książek, czyli idealnych prezentów choinkowych, wiosną – rolek, rowerów, deskorolek i innych sprzętów sportowych. Warto więc być na bieżąco!

fot.
materiały

Artykuły wybrane dla Ciebie